حضور مهندس مسعودشفقی در جشنواره اختراعات کویت

افتتاح رسمي جشنواره بين المللي  اختراعات خاورميانه روز دوشنبه ٢٧ آبان ماه ١٣٩٢ با حضور بيش از ٢٠٠ مخترع از ١٠  كشور عربي و ١٠ كشور خارجي با بيش از ٢٠٠ اختراع در شهر كويت در محل سازمان علمي كويت ساعت ٧ شب انجام شد و فرزند شيخ الصباح پسر امير كويت كه وزير جوانان و امور رسانه كويت هم هستند به همراه تني چند از مسئولين مهم و سفراي كشورهاي شركت كننده در مراسم افتتاحيه حضور داشتند.

ايشان با حضور در غرفه ايران ضمن استقبال گرم از تیم کشورمان در خصوص حضور جوانان ايراني و درخشش در اين عرصه علمي صحبت نمودند، ضمنا تيم ايران يك هديه تهيه شده از صنايع دستي اصفهان به ايشان تقديم كردند. نماينده سفارت جمهوري اسلامي ايران در كويت اقاي نوروزي نيز در مراسم افتتاحيه حضور داشتند.

در این رویداد علمی مهندس مسعود شفقی با ارائه 3 اختراع در حوزه تکنولوژی بتن و فناوری نانو به همراه سركارخانم پريسا اماني و آقایان عباس اوركي، مسعود شفقي، يوسف رفيعي، كامبيز مهديزاده و سيد پويا پويايي منش حضور داشتند.

نوشته شده درآوریل 23, 2015 دراخبار

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top