برترین مخترع جهان در سال 2012 باز هم برای ایران افتخار آفرینی کرد

کسب 1 مدال طلا و جایزه ویژه از طرف پرافتخارترین تیم جهان توسط مهندس مسعود شفقی در مسابقات جهانی اختراعات کشور کویت

تیم مخترعان ایران جهت حضور در پنجمین مسابقات جهانی اختراعات 2012 کشور کویت عازم این کشور شدند.

این مسابقات جهانی از تاریخ 28 آبان الی 2 آذرماه سال جاری (مصادف با 19-22 نوامبر سال 2012 میلادی) با حضور 400 مخترع برتر جهان و بیش از 40 کشور صاحب علم و تکنولوژی از جمله: فرانسه، اسپانیا، آلمان، ژاپن، انگلیس، آمریکا، روسیه و … در کشور کویت برگزار گردید.

این عرصه با حمایت فدراسیون بین‌المللی مخترعان I.F.I.A و توسط باشگاه علمی کویت و با حمایت مالکیت فکری سازمان ملل متحد W.I.P.O برگزار گردید.

تیم جمهوری اسلامی ایران نیز با اعزام 8 مخترع منتخب در این مسابقات بین‌المللی شرکت نمود؛ که جناب مهندس مسعود شفقی با ارایه اختراع خود در زمینه پدافند غیرعامل و تکنولوژی بتن موفق به کسب 1 مدال طلا و دریافت جایزه ویژه پرافتخارترین تیم جهان شده‌اند.

لازم به ذکر است مهندس مسعود شفقی به عنوان برترین مخترع جهان در سال 2012 پیش از این در مسابقات جهانی کشور های سوئد، نیجریه، مالزی موفق به کسب 4 مدال طلا، 1 مدال نقره و جایزه ویژه دولت لهستان گردیده بود.

مرکز عمران ایران ضمن تبریک به مهندس مسعود شفقی و جامعه علمی-مهندسی کشور، آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای ایشان را از درگاه خداوند متعال دارد.

منبع: مرکز عمران ایران

نوشته شده درآوریل 23, 2015 درافتخارات

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top